Pudebetræk: 40 x 40 cm signeret GN 1945. 36 x 36 cm signeret I 1953. 35 x 33 cm signeret GN. 31 x 30 cm usigneret. Vepa: 60 x 28 cm signeret GN 1957.
Brugsslitage.