OPIUM RØR, ben, Kina 1900-tallet.

1872219. OPIUM RØR, ben, Kina 1900-tallet.

Pibe i ben med skåret dekoration.
Længde 45 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 45 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.058