AFSTANDSMÅLER, Aga Baltic.

AFSTANDSMÅLER, Aga Baltic.
1872155. AFSTANDSMÅLER, Aga Baltic.

Længde ca 138 cm.
Signeret "AGA-Baltic Lidingö Justeringsafstand 17 m", samt "1,25m. AMS m/41 F= 11,8x nr. 282".

Med skatteuld mærket nr. 101, længden af skatteulden ca 144,5 cm.

Slitage, ikke funktionelt testet eller gennemgået, ingen funktionsgaranti ydet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 138 cm.

Antal besøg: 681