BERNARD BUFFET. Tower Bridge, Efter, litografi, signeret og dateret på tryk -60.

187204. BERNARD BUFFET. Tower Bridge, Efter, litografi, signeret og dateret på tryk -60.

48 x 76 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

48 x 76 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 9.590