BLOMSTERENG, SIGNET AF UKENDT KUNSTNER.

1871126. BLOMSTERENG, SIGNET AF UKENDT KUNSTNER.

Olie på lærred signeret nederst til venstre, blomsterengstykke i portrætformat, kraftigt impasto penselværk, ca. 50,5 x 70 cm, i den affasede ramme ca. 65,5x86 cm.

Pænt bevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pænt bevaret.

Antal besøg: 476