Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
AXEL NORDELL, skulptur, signeret, dateret 1977.
1870971. AXEL NORDELL, skulptur, signeret, dateret 1977.
Højde 13 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 13 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Auktionisten i Södertälje
Antal besøg:
1.252