BORDLAMPE, Tiffany stil, 20. århundrede.

187053. BORDLAMPE, Tiffany stil, 20. århundrede.

Fod i uædle metal. Lampeafdækning i forskellige farvede glas. Højde 62 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.147