LEGETØJ, 2 stk., 1950'erne / 60'erne.

186925. LEGETØJ, 2 stk., 1950'erne / 60'erne.

klovn 12 cm, bamse på cykel 15,5 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 488