DISPLAYSKAB, fjerde kvartal af det 20. århundrede.

186571. DISPLAYSKAB, fjerde kvartal af det 20. århundrede.

Længde 155, bredde 49, højde 203 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 438