Kommode, stilmøbler Danmark.

Kommode, stilmøbler Danmark.
1865643. Kommode, stilmøbler Danmark.

Æske i rand med rodfiner, tekstilbeklædt plade. Første halvdel af det 20. århundrede. Tavle mærket Fredrik Staermose, Odense. H ca 67 cm. 50 x 36 cm.

Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.

Antal besøg: 544