HERRARMBANDSUR, "Toptid", Breitling, for Televerket, Sverige.

1865631. HERRARMBANDSUR, "Toptid", Breitling, for Televerket, Sverige.

1960'erne, stål, manuelt optræk, kronograf med minut/timetæller. Referencenummer 810, serienummer 1280386, kaliber Venus 178. Plexiglas. Diameter 38 mm.

Krone mangler, løs timetæller, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.146