RUNDT VINDUE, Art Nouveau 20. århundrede.

1865249. RUNDT VINDUE, Art Nouveau 20. århundrede.

Diameter 80 cm.

Slitage, to glas med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 80 cm.

Slitage, to glas med revner.

Antal besøg: 553