THEODOR JÖNSSON. BLOMSTER STILLEB.

1863341. THEODOR JÖNSSON. BLOMSTER STILLEB.

Signeret, dateret 1947, olie på plade Panel cm.
Proveniens: Testamenteret af kunstneren Theodor Jönsson, Esarp.

Ingen anmærkninger.

Tema

Theodor Jönsson - an artist's home

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Antal besøg: 1.003