W. BAAR. 'Vildblomster', Etching, red. 30/3, 1977.

1863301. W. BAAR. 'Vildblomster', Etching, red. 30/3, 1977.

W. Baar, 'Wildblumen', radering, 1977, begrænset, udg. 3/30, 1977, indrammet, nummereret i hånden med blyant nederst til venstre og signeret og dateret nederst til højre: '77', billedstørrelse: 18,8 x 15 cm, rammestørrelse: 52,5 x 36 cm.

Alderssvarende stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alderssvarende stand.

Antal besøg: 192