186285. VOLVO V70, 1998 model.
23203 mio.
I trafikken sidst synet 2013-11-08 med Kilometerstand: 220478 km Automatiske Allround dæk BILEN KØRT CIRKE 7 MIL AF AUKTIONSSELSKABET OG DET SER TIL AT GÅ SOM DEN SKAL.
Sælges i eksisterende stand til ejendom.
Slitage, buler, ridser, løst panel i forreste passagerside.
23203 mio.