VOLVO V70, 1998 model.

186285. VOLVO V70, 1998 model.

23203 mio.
I trafikken sidst synet 2013-11-08 med Kilometerstand: 220478 km Automatiske Allround dæk BILEN KØRT CIRKE 7 MIL AF AUKTIONSSELSKABET OG DET SER TIL AT GÅ SOM DEN SKAL.
Sælges i eksisterende stand til ejendom.

Slitage, buler, ridser, løst panel i forreste passagerside.

Få foretaget en gratis vurdering!

23203 mio.

Antal besøg: 2.570