BESTIKÆSKE, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

186246. BESTIKÆSKE, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Beslag i metal. Dekoreret med 3 bakker til bestik. Længde 58, bredde 46, højde 70 cm.

Brugsslitage, mindre pletter på låget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 909