THEODOR JÖNSSON. "KUNGSGATAN LUND".

1862013. THEODOR JÖNSSON. "KUNGSGATAN LUND".

Olie på lærred, signeret, 64x52 cm.
Proveniens: Testamenteret af kunstneren Theodor Jönsson, Esarp.

Ingen anmærkninger.

Tema

Theodor Jönsson - an artist's home

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Antal besøg: 1.297