ORDEN DER EISERNEN KRONE, Kejserlige Østrig.

1860802. ORDEN DER EISERNEN KRONE, Kejserlige Østrig.

3. klasse, Ridderkors (Ritterkreuz), WW1. Forgyldt bronze og emalje.

Brugsslitage.

Tema

Militaria

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Tema

Militaria

Antal besøg: 1.309