THEODOR JÖNSSON. KRYPTEN I DALBY KIRKE.

1860751. THEODOR JÖNSSON. KRYPTEN I DALBY KIRKE.

Signeret, olie på panel Panel cm.
Proveniens: Testamenteret af kunstneren Theodor Jönsson, Esarp.

Ingen anmærkninger.

Tema

Theodor Jönsson - an artist's home

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Antal besøg: 840