THEODOR JÖNSSON. "GRAVEN, DER Gik".

1860723. THEODOR JÖNSSON. "GRAVEN, DER Gik".

Signeret og dateret 1961. Olie på Panel 44 x 53 cm.
Proveniens: Testamenteret af kunstneren Theodor Jönsson, Esarp.

Ingen anmærkninger.

Tema

Theodor Jönsson - an artist's home

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Antal besøg: 1.845