GRETA GERELL. Stilleben, mixed media på panel, signeret Panel-78.

186008. GRETA GERELL. Stilleben, mixed media på panel, signeret Panel-78.

34 x 25 cm.

Lidt krakeleret.

Kunstner/designer

Greta Gerell (1898–1982)

Få foretaget en gratis vurdering!

34 x 25 cm.

Lidt krakeleret.

Kunstner/designer

Greta Gerell (1898–1982)

Antal besøg: 1.393