Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stockholms Auktionsverk Magasin 5
Kunst
Malerie
1857463. GUNILLA EKSTRÖMER FÜRST (FÖDD 1933). Miljøundersøgelser, 4 værker, pastel på papir, 2 stk., samt olie på lærred og en blyantstegning, heraf 3 signerede, den ene dateret -57.
« Tilbage til genstanden