Serveringsbord på hjul med hylde og håndtag Sammenklappelig Højde, 57,5 cm, højde inkl. håndtag, 64,5 cm Bredde, 57 cm Dybde, 37,5 cm.
Gennemgående skrue til krydsbeslag mangler, 1 stk Stand med ridser og pletter.