ÅKE KLINGBERG. 3 stk, olie på Panel, signeret.

185650. ÅKE KLINGBERG. 3 stk, olie på Panel, signeret.

Landskab, motiv fra Värmland, 46 x 38 cm.
Landskab, motiv fra Jämtland, 61 x 50 cm.
Landskab med tjur, 73 x 40,5 cm.

Pletter, ridser, motivet med capercaillie sidder ikke fast i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 2.791