1856259. MARK KOSTABI. "date nat".
Signeret silketryk, dateret 2019 og nummereret 44/100. Vedhæftet bog om udstillingen "Mark Kostabi. Otto serigrafie" på Galleria d'Arte la nuova forma (Lanciano, Italien) og Arte Pentagono (Pescara, Italien), hvor værket fremstår gengivet, certificeret 35x35 cm.