IB JUUL CHRISTIANSEN. VÆGHYLDESYSTEM PEGA PROFIL TIL ARTUR SOLVEDT.

1855580. IB JUUL CHRISTIANSEN. VÆGHYLDESYSTEM PEGA PROFIL TIL ARTUR SOLVEDT.

Fineret med palisander. Tre afsnit. En underdel med to skabe og to skuffer. En med tre større og to mindre skuffer. En med to dybe hylder. Overdel med tre sektioner, 12 hylder og barskab med låge.
Dimensionerne på de nederste dele: bredde 83, dybde 46, højde 63 cm.
Højde på hyldetop 150, dybde 23 cm, dybde på hylde 21,5 cm. Barskabsbredde 79, dybde 23, højde 44 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 951