JOAN GRANADOS LLIMONA. byscene.

1854893. JOAN GRANADOS LLIMONA. byscene.

Kultegning på papir Signeret og dateret 1970 34,5x49,5 cm.

Rust, især i marginalerne. Malet træramme. uundersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 549