EN SONY N220 FORSTÆRKER.

EN SONY N220 FORSTÆRKER.
1854753. EN SONY N220 FORSTÆRKER.

Serienummer: 4-946-845-02.

Opbevares i en flightcase fri for fugt og støv.
Tænder fint, ikke testet med højttalere.
Mindre overfladeslitage og ridser svarende til alder og brug.
Ikke testet for elektrisk overensstemmelse og bør undersøges af en kvalificeret elektriker før brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Serienummer: 4-946-845-02.

The Auction Hub
Antal besøg: 484