HELENE KREBS. STILLEV MED ÆBLER OG FISK.

1854461. HELENE KREBS. STILLEV MED ÆBLER OG FISK.

Signeret og utydeligt dateret, olie på lærred, 95x62 cm.
Proveniens: Testamenteret af kunstneren Theodor Jönsson, Esarp.

Retouchering.

Tema

Theodor Jönsson - an artist's home

Få foretaget en gratis vurdering!

Retouchering.

Tema

Antal besøg: 1.788