EKE BJERÉN. Landskab, 3 farvelitografier, signeret af E. Bjerén.

185407. EKE BJERÉN. Landskab, 3 farvelitografier, signeret af E. Bjerén.

14/360, 59/300 og 126/200, billedstørrelse 24 x 29 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eke Bjerén (1943–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eke Bjerén (1943–1999)

Antal besøg: 2.229