LAVOAR, marmorplade, 20. århundrede.

1853826. LAVOAR, marmorplade, 20. århundrede.

Bredde 70 cm, dybde 57 cm, højde 106 cm.

Slitage, ridser, pletter og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 566