StrudseÆG med dekor af Afrika, 20. århundrede.

185344. StrudseÆG med dekor af Afrika, 20. århundrede.

Står på fod i nysølv.
Højde ca 18 cm.

Fod med mindre ridser/slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Står på fod i nysølv.
Højde ca 18 cm.

Antal besøg: 869