BAKKE og RØR, inklusive Østasien, 1900-tallet.

1852712. BAKKE og RØR, inklusive Østasien, 1900-tallet.

Glaseret malet tekstil med dekoration af rygende figurer, mål inkl. håndtag ca 60 x 56 cm. Pibe af træ, sølv og kobber, længde 38 cm.

Brugsslitage, mærker. Dele mangler. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 285