SOFA, læder, foldbare armlæn, ifølge information italiensk design.

185269. SOFA, læder, foldbare armlæn, ifølge information italiensk design.

Hele sofaen er i læder med foldbare armlæn.
Længde 200 cm Sædehøjde 40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.786