JAN WOLF. Akryl på lærred, Paris, signeret J.Wolf.

185046. JAN WOLF. Akryl på lærred, Paris, signeret J.Wolf.

90 x 90 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Jan Wolf (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

90 x 90 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Jan Wolf (Født 1944)

Antal besøg: 2.480