CHIFFONJE, 1800-tallet.

CHIFFONJE, 1800-tallet.
18493. CHIFFONJE, 1800-tallet.

Bonad birk. Længde 105, bredde 54, højde 98 cm.

Slitage, lås i klap fjernet, et hængsel er løsnet. Maske svier. Nøgler mangler. Renoveret, suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.096