DUKKESKAB, Lundby EL nr. 6003, med ca. 30 møbler, 1960'erne.

184870. DUKKESKAB, Lundby EL nr. 6003, med ca. 30 møbler, 1960'erne.

Max højde ca 40 cm.
Længde 67 cm.
Dybde ca 25 cm.

Transformer mangler eller er ikke funktionstestet.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Max højde ca 40 cm.
Længde 67 cm.
Dybde ca 25 cm.

Brugsslitage.

Garpenhus Hässleholm
Antal besøg: 4.642