BORDLAMPE, med Buddha, moderne.

1846736. BORDLAMPE, med Buddha, moderne.

Stel i træ og metal. Malet.
Højde ca 75 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage. Ridser og slag. Farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stel i træ og metal. Malet.
Højde ca 75 cm.

Antal besøg: 388