VÆGURE OG LAMPER, et par, rokoko stil, 20. århundrede.

184654. VÆGURE OG LAMPER, et par, rokoko stil, 20. århundrede.

Urskive mærket Westerstrand Töreboda.
Lampehøjde 30 cm.

Forgyldning på både lampetter og vægure med skader/slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Lampehøjde 30 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 556