SOFAGRUPPE, 2 dele, i Malmstenstyg, midten af 1900-tallet.

184554. SOFAGRUPPE, 2 dele, i Malmstenstyg, midten af 1900-tallet.

Med rattan på ryggen, betrukket i 80'erne med Carl Malmsten stof Sofa længde 188, bredde 77, ryg højde 77, sæde højde 42 cm Lænestol ryg højde 77, sæde højde 42.

Mindre slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage og ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.052