GLASKARFE OG FOTOGRAFISK LAMPEFOD, første halvdel af det 20. århundrede.

184476. GLASKARFE OG FOTOGRAFISK LAMPEFOD, første halvdel af det 20. århundrede.

1 glaskaraffel med håndmalet motiv, højde 23 cm.
1 lampefod, højde ca 30 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 lampefod, højde ca 30 cm.

Brugsslitage.

Garpenhus Hässleholm
Antal besøg: 468