SENGE, et par, gustaviansk stil, 20. århundrede.

184369. SENGE, et par, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Bredde 104 cm Højde henholdsvis 92 og 79 cm.

Sideender mangler, har været monteret direkte på madrassen Dørstop monteret og malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 575