PETER DIK. Olie på lærred.

PETER DIK. Olie på lærred.
1842808. PETER DIK. Olie på lærred.

Portbillede, signeret, 100x80 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 381