MATS KALLIN. Legetøj, 4 stk.

MATS KALLIN. Legetøj, 4 stk.
183898. MATS KALLIN. Legetøj, 4 stk.

Malet træ. Giraf, højde 37 cm, hestehøjde 15 cm, fuglehøjde 12, hængende junglemand højde 18 cm. alle genstande signeret.

Hjul foran på giraffen mangler, aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.597