KISTA, dateret 1834.

KISTA, dateret 1834.
18389. KISTA, dateret 1834.

Længde 78, bredde 49, højde 41 cm.

Have på. Skader. Lås og nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
18389. KISTA, dateret 1834.

Antal besøg: 806