SKÆNK, "Æblet", eg, 1940'erne.

1837892. SKÆNK, "Æblet", eg, 1940'erne.

Højde ca 100 cm Bredde ca 160 cm Dybde ca 56 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 4.426