AVRAHAM BINDER, olie på lærred, sign.

183718. AVRAHAM BINDER, olie på lærred, sign.

Strandudsigt, 73x92 cm.

Oramad. Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Strandudsigt, 73x92 cm.

Oramad. Mindre pletter.

Antal besøg: 1.218