Kommode OG BORD, engelsk stil, 20. århundrede.

18353. Kommode OG BORD, engelsk stil, 20. århundrede.

Styrelsens målinger; længde 40, bredde 31, højde 94 cm.

Slitage, overfladeskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, overfladeskader.

Antal besøg: 4.777