ARNOLD MOTORCYKEL MAC 700 US-zone Tyskland, urværk.

183473. ARNOLD MOTORCYKEL MAC 700 US-zone Tyskland, urværk.

Længde 20 cm.

God litho med mindre brugsspor. Nogle faner mangler og er erstattet med henholdsvis lodde og lim. 4 forskellige funktioner. Power-håndtaget virker. Stop/frem-håndtaget virker. Sæde / siddegreb virker. Det betyder, at føreren stiger af og på eller sidder stille under kørslen, men det fungerer ikke korrekt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 20 cm.

Antal besøg: 1.472