ARNOLD MOTORCYKEL MAC 700 US-zone Tyskland, urværk.
183473. ARNOLD MOTORCYKEL MAC 700 US-zone Tyskland, urværk.
Længde 20 cm.
God litho med mindre brugsspor. Nogle faner mangler og er erstattet med henholdsvis lodde og lim. 4 forskellige funktioner. Power-håndtaget virker. Stop/frem-håndtaget virker. Sæde / siddegreb virker. Det betyder, at føreren stiger af og på eller sidder stille under kørslen, men det fungerer ikke korrekt.
Længde 20 cm.